Vi er her for å hjelpe

Secant AS
Pauline Wiigs Veg 4
4344 Bryne
Telefon 51 79 12 60
post@secant.no

Marlin Jespersen
Daglig leder
991 50 102
marlin@secant.no

Bodil Skadsem Høiland
Autorisert regnskapsfører
911 81 250
bodil@secant.no

Liv Torunn Ødegård
Lønns- og regnskaps-medarbeider
951 56 623
liv.torunn@secant.no

Merete Helberg
Regnskaps-
medarbeider
982 46 909
merete@secant.no

Bjørg Obrestad Åsbø
Regnskaps-
medarbeider
982 46 906
bjorg@secant.no

Brit Tone Reime
Resepsjons- og regnskaps-medarbeider
982 46 908
brit@secant.no

Karin Undheim
Regnskapskonsulent
920 17 480
karin@secant.no

Elisabeth Heggland
Partner
922 24 593
elisabeth@secant.no

Ingunn Ree
Regnskapsfører
994 97 274
ingunn@secant.no

Ingrid Olsen Hauge
Lønns- og regnskapsfører
982 46 907
ingrid@secant.no

Janniche Øgård
Regnskaps-
medarbeider
454 36 174
janniche@secant.no

Miriam Goa Kvinlaug
Regnskaps-
medarbeider
950 82 808
miriam@secant.no

Monika Pawlowska
Regnskaps-medarbeider
486 47 872
monika.pawlowska@secant.no

Vil du bli vår nye kollega?

Vi søker alltid etter dyktige kollegaer til vårt team. Det viktigste vi ser etter hos vår nye kollega er evnen til å være en økonomisk veiviser for kundene og skape trygget og tillit hos kundene. Ta kontakt om du er interessert i å vite mer om oss.

Secant