Vi er her for å hjelpe

Secant AS
Pauline Wiigs Veg 4
4344 Bryne
Telefon 51 79 12 60
post@secant.no

Marlin Jespersen
Daglig leder
991 50 102
marlin@secant.no

Lasse Aksnes
Prosjekt- og økonomikonsulent
454 70 441
lasse@secant.no

Bodil Skadsem Høiland
Autorisert regnskapsfører
911 81 250
bodil@secant.no

Liv Torunn Ødegård
Lønns- og regnskapsmedarbeider
951 56 623
liv.torunn@secant.no

Merete Helberg
Regnskapsmedarbeider
982 46 909
merete@secant.no

Bjørg Obrestad Åsbø
Regnskapsmedarbeider
982 46 906
bjorg@secant.no

Brit Tone Reime
Resepsjons- og regnskapsmedarbeider
982 46 908
brit@secant.no

Elisabeth Heggland
Partner
922 24 593
elisabeth@secant.no

Ingunn Ree
Regnskapsfører
994 97 274
ingunn@secant.no

Ingrid Olsen Hauge
Lønns- og regnskapsfører
982 46 907
ingrid@secant.no

Janniche Vold
Regnskapsmedarbeider
454 36 174
janniche@secant.no

Bente Sattler Sørskår
Regnskapskonsulent
996 26 551
bente@secant.no

Miriam Goa Kvinlaug
Regnskapsmedarbeider
950 82 808
miriam@secant.no

Monika Pawlowska
Regnskapsmedarbeider
486 47 872
monika.pawlowska@secant.no

Secant